Strefa architekta

Prezentacja

Jesteś architektem wnętrz?
Szukasz unikalnych form i świetnych warunków współpracy?
Zapraszamy do współpracy.

Projekty architektaPytania i odpowiedzi

Nasze Lustra mają taflę grubości 4mm, są produkcji europejskiej, bez domieszek ołowiu i miedzi. Stosowane przez nas tafle w przeciwieństwie do często oferowanej standardowej, „taniej chińszczyzny” są produkowane z wysokiej jakości surowca, bez domieszek miedzi i ołowiu co sprawia, że nie tylko są transparentne ale przepuszczają również więcej światła oraz gwarantują wierniejsze odwzorowanie kolorów a także odbicia.

To bardzo proste! Nasze lustra w standardzie mają podłączenie do kostki i są włączane standardowym włącznikiem ściennym. Zasilanie powinno być oddzielne dla głównego oświetlenia łazienki oraz lustra tak, aby sterować nimi osobno. W przypadku gdy nie posiadasz wpięcia do kostki możemy za dodatkową opłatą w wysokości 30zł zamontować specjalnie dla Ciebie kabel z wtyczką do kontaktu. Kabel 230V, który należy podpiąć do zasilacza umieszczonego za lustrem.

Dodatkowo nasze lustra można wyposażyć w “włącznik dotykowy Touch Switch”, który umożliwia włączanie oraz wyłączanie dotykowe oświetlenia lustra. Włącznik dotykowy jest piaskowany na tafli lustra. Jest montowany przy dolnej krawędzi i umożliwia Ci włączenie oświetlenie poprzez dotkniecie krawędzi lustra w miejscu w którym jest umieszczony.

Ciepła (3000K)
Neutralna (4000K)
Zimna (6000K)

Jesteśmy producentem luster. Wykonujemy lustra na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do przesłania zapytania wraz z projektem drogą mailową. 

W przypadku luster zamawianych pod indywidualne parametry (mówimy tutaj o lustrach na specjalny wymiar Kupującego) obowiązkiem Kupującego (klienta sklepu myvi.pl) jest, aby sprawdził w obecności naszego dostawcy, czy dany wymiar, rodzaj, kształt etc. się zgadza. Wszystkie niezgodności, wynikające w późniejszym terminie nie będą rozpatrywane. 

Największe lustra jakie możemy wykonać to 200×300 cm oraz lustra okrągłe o średnicy 200 cm.

Do lustra zakupionych w naszym sklepie mamy możliwość zamontowania maty grzewczej, która uniemożliwia parowanie lustra.  Mata likwiduje efekt “zaparowanego lustra” w łazience. W każdej łazience, podczas korzystania z wanny lub prysznica, mamy do czynienia z efektem zaparowanej powierzchni lustra. Skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie, specjalnie w tym celu zaprojektowanej maty antyparowej. Element grzejny, przyklejony bezpośrednio do tylnej powierzchni lustra, podnosi jego temperaturę i umożliwia odparowanie kropli wody.

Do luster zakupionych w naszej firmie mają Państwo możliwość dokupienia transparentnej folii podklejanej z tyłu lustra co zabezpieczy taflę lustra przed rozsypaniem się na drobne i ostre kawałki w przypadku uszkodzenia. Opcja dostępna w usługach dodatkowych podczas finalizacji zakupu.

Oferujemy lustra w oprawach drewnianych wykonanych z drewna sosnowego i egzotycznego. Ramy są lakierowane lub foliowane w ponad 280 wzorach. Elementy ramy są precyzyjnie przycięte i połączone ze sobą specjalnym klejem oraz dodatkowo zszywkami typ V co gwarantuje solidne i pewne łączenie.

Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby każde z zamówień było realizowane jak najszybciej.  Zleceniobiorca będzie wykonywał przedmiot umowy w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia zakończenia realizacji zlecenia tj. 14-26 dni roboczych, z zastrzeżeniem, że realizacja umowy w terminie lub też poza w/w terminem będzie uzależniona od dostaw niezbędnych surowców do wykonania zamówienia oraz od dopełnienia wszelkich formalności wymaganych od Zamawiającego. 

Termin realizacji zamówienia jest podany w ofercie oraz w podsumowaniu zamówienia. Produkty, które oferujemy, nie są towarami dostępnymi w stanach magazynowych – każdy produkt przygotowujemy indywidualnie. Dzięki temu, że jesteśmy producentem i produkujemy przedmioty pod dane zamówienie, nasi klienci zyskują możliwość wprowadzenia wielu konfiguracji do wybranych produktów. 

Kierowcy, z reguły, rozwożą i odbierają paczki w stałych godzinach tj. 6.00-21.00 pon.-nd. Kupujący ma obowiązek w wyznaczonym terminie zapewnić kurierowi warunki do doręczenia. Jeśli Odbiorca nie dopełni obowiązku obecności w wyznaczonym przez producenta terminie dostawy, i nie będzie ona zrealizowana, kolejny termin dostawy jest ustalany przez Wykonawcę.
*Firma zapewnia dwie próby dostawy tego samego przedmiotu na koszt sprzedającego.

DOSTAWA FIRMOWYM TRANSPORTEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO DLA PAŃSTWA ZAMÓWIEŃ. Posiadamy własną flotę pojazdów. Zakupiony u nas towar dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad stanem Państwa zamówień, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowo działając na rzecz ekologii, aby zminimalizować zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tej przyczyny nasze towary są minimalnie zabezpieczane (folia stretch i gąbka). Dodatkową zaletą tej formy zabezpieczenia jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i spokojnego obejrzenia go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru.

Tak, lustro można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy.

Nasza firma nie posiada w swoich usługach montażu luster u klientów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie produkcją i dostawą luster.

Ponieważ lustra są montowane w różnych warunkach, w akcesoria montażowe musisz wyposażyć się na własną rękę, nie są dodawane do naszych luster.

Do naszych luster stosujemy diody Led  wysokiej jakości renomowanej firmy z wysoką klasą wodoszczelności. Zarówno taśmy LED jak i zasilacz stosowane w naszych lustrach są wodoodporne. Rodzaj taśmy – punktowy. Do wyboru mają Państwo podświetlanie punktowe 60led/m lub 120 led/m.
Moc: 4,8 Vat/mb
Każda dioda emituje 3-5 lumenów
Kąt świecenia 120 stopni
Temperatura pracy -20/+40
Żywotność 30 000 godz.

Nie ma najmniejszego problemu! Będziemy potrzebowali takiej informacji przy składaniu zamówienia. W standardzie lustra posiadają zamocowane wieszaki pion/poziom. Lustra LED, lustra z folią zabezpieczającą/ matą grzewczą oraz lustra w ramach drewnianych nie mają możliwości przyklejenia do ściany.

Niestety nie ma takiej możliwości. Zamontowanie jednego wyklucza drugie.

– 60LED/m
Ta ilość diod pozwala na uzyskanie standardowej ilości światła 

– 120LED/m
Ze względu na ograniczenia wielkościowe pasków LED, taka gęstość jest stosowana w przypadku małych diod. Pozwala to na uzyskanie płynniejszego efektu i lepszego rozproszenia światła. Jest to bardzo pożądana cecha, jeśli zdecydowaliśmy się na tak zwany efekt linii światła. Oczywiście linia światła jest także możliwa do uzyskania w przypadku mniejszej gęstości diod.

Oświetlenie pełni funkcję dekoracyjną. Strumień świetlny, zastosowany w naszych lustrach ledowych, ma największe natężenie światła występujące po bocznych stronach lustra. To sprawia, że lustro świeci najmocniej: za taflą a nie na twarz. Twarz będzie doświetlona jedynie w przypadku zamówienia lustra z efektem piaskowania (opcja dodatkowa) co dalej nie jest rozumiane jako lustro makijażowe. Efekt światła padającego na osobę stojącą przed lustrem spełni swoją rolę (oświetlenia), natomiast będzie bladziej świecić, niż za taflą lustra. Sugerujemy zastosowanie mocniejszego LED-a. 

Poprzez „usługę wniesienia” rozumie się wniesienie zamówienia za drzwi Odbiorcy. Przesyłki z zamówioną opcją „usługa wniesienia”, której kosztyponosi kupujący – kierowca ma prawo oczekiwać pomocy tj. otworzenie/przytrzymanie drzwi lub inne w zależności od warunków (dotyczy: produkty nie większe niż wymiary 80×180 cm lub Fi 100). W przypadku większych niż w/w gabaryty kupujący ma obowiązek zapewnić kurierowi niezbędną pomoc. W przypadku nie opłacenia „usługi wniesienia”- kierowca nie wnosi zamówienia. 

Przy dostawie kupujący jest zobowiązany sprawdzić doręczany przedmiot tj. jego zgodność z zamówieniem. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne, które powstały przed doręczeniem towaru powinny być zgłoszone kurierowi i opisane przy dostawie, w przeciwnym przypadku będą uznawane za bezzasadne. 

Zamawiającemu przysługuje możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia przedmiotu (z wyłączeniem produktów realizowanych pod zamówienie lub zrealizowanych na fakturę VAT). Wszelkie opłaty związane ze zwrotem towaru ponosi Zamawiający. Odpowiada On też za prawidłowe zabezpieczenie towaru, który odesłany do Zleceniobiorcy musi być w stanie wolnym od uszkodzeń mechanicznych

Unikaj środków zawierających ocet, amoniak, kwas z cytryny lub inne agresywne chemicznie substancje, mocno kwaśne lub mocno zasadowe. Najlepiej myć lustro ciepłą wodą i miękką czystą szmatką z mikrofibry. Lustra powinno się czyścić miękką czystą szmatką, ewentualnie papierem oraz wodą lub klasycznym środkiem do czyszczenia szkła o odczynie neutralnym (pH ok. 7).

Shopping Cart